Ремонт «Новобудова» - Ремонт без турбот
Ремонт без забот / Послуги / Ремонт «Новобудова»

Ремонт «Новобудова»

Ремонт «Новобудова» - rbt.com.ua

Для щасливих власників новобудов наша компанія розробила спеціальну пропозицію для ремонту квартири. Використовучи цей вид розрахунку ви з легкістю можете зрозуміти реальну вартість вашого “ремонту під ключ”. Все, що потрібно зробити – це помножити загальну площу вашої квартири на вартість пропозиції. Головне, що кінцева вартість ремонту залишиться для вас незмінною. 100% гарантія відсутності додаткових кошторисів. Оплата робіт поетапна рівними щомісячними платежами, що дає змогу чітко розпланувати Ваш бюджет.

  • ЗАГАЛЬНА ВАРТІСТЬ РЕМОНТУ ВІД 7000 ГРН/М² (сюди включена вартість усіх ремонтних робіт, матеріалів для сантехніки і електрики, чорнових матеріалів обробки, транспортні і інші витрати, пов’язані з ремонтом)
  • Розведення електричних мереж, водопостачання та каналізації
  • Підготовка стін, стелі та підлоги до оздоблення
  • Оздоблення квартири згідно вимог Замовника чи дизайн-проекту
  • Застосування кращих європейських технологій та матеріалів

ДАНИЙ РОЗРАХУНОК ВКЛЮЧАЄ

Демонтаж:

Демонтаж пререгородок згідно з наданим проектом чи техзавданням, упакування, вивезення сміття.

Стеля:

Вирівнювання чи облицювання стелі гіпсокартоном, влаштування коробів з гіпсокартону, ґрунтування поверхні, шпаклювання, поклейка склофлізеліну з подальшим шпаклюванням, фарбування фарбою.

Підлога:

Коригування існуючої стяжки самовирівнюючими сумішами, влаштування цементно-піщаної стяжки в санвузлах, ґрунтування поверхні, вкладання теплої підлоги, влаштування гідроізоляції в санвузлах, вкладання плитки з затиранням швів, вкладання ламінату чи паркетної дошки, встановлення плінтусів, встановлення декоративних порогів.

Стіни:

Влаштування перегородок з цегли, блоку чи гіпсокартону, штукатурка стін маячна (гіпсова, цементно-піщана), беспіщане виготовлення стін з вкладанням армуючої сітки під шпалери чи поклейка склофлізеліну з подальшим шпаклюванням під фарбування, облицювання стін санвузлів плиткою з затиранням швів включно з облицюванням коробів та заточкою плитки під 45°.

Пройоми:

Заклейка вікон захисною плівкою, вирівнювання відкосів з встановленням перфокутів, шпаклювання, поклейка склофлізеліну з подальшим шпаклюванням, фарбування фарбою, встановлення чи заміна підвіконь.

Сантехнічні роботи:

Розведення мереж каналізації та водопроводу сучасними якісними матеріалами (РР KAN), збірка вузлів обліку та фільтрування води з встановленням зворотніх клапанів, редукторів тиску, фільтрів тонкої чистки, лічильників, встановлення і підключення сантехприладів.

Електророботи:

Розведення електромережі якісним мідним кабелем в подвійній ізоляції з пазуванням стін згідно з техзавданням, наданим замовником, перебирання старих та збірка нових розподільчих коробок, збірка розподільчого щита на обладнанні HAGER, встановлення і підключення електрофурнітури, люстр, світильників, електроприладів, теплої підлоги, розведення слабострумових мереж, встановлення домофону.

Всі

Транспортні витрати, пов’язані з організацією роботи включаючи доставку матеріалів в тому числі наданих Замовником, вивіз сміття, вантажно-розвантажувальні роботи, підйом матеріалів та вивіз будівельного сміття.

Всі 

Роботи виконуються з використанням якісних матеріалів (суміші KNAUF, CERESIT) з дотриманням всіх технологічних норм. Сантехматеріали тільки європейських виробників.
У вартість робіт також включено навішування шафок, дзеркал, аксесуарів, встановлення карнизів, поличок. По закінченню робіт підрядник здає об’єкт чистий від будівельного сміття, остаточне ретельне прибирання здійснює Замовник за свій рахунок.

Наступні материали та роботи не враховані в вартості робіт та сплачуються замовником окремо:

Кондиціонери включно з встановленням, вхідні та міжкімнатні двері включно з встановленням, сантехприлади, інсталяції, змішувачі, трапи, сифони, електрофурнітуру, освітлювальні прилади, підігрів підлоги, вентилятори, діодні системи, обладнання wifi, плитку, паркетну дошку з підкладкою чи ламінат, плінтуси, декоративні поріжки, карнізи та молдінги, фінішне оздоблення стін (фарба, шпалери), фарбу на стелю та відкоси, натяжні стелі включно з встановленням, підвіконня, охоронну сигналізацію.

Залишити замовлення

Будь ласка, заповніть форму, наведену нижче,  і один з наших фахівців зв’яжеться з Вами, щоб оцінити Ваші потреби і дати Вам кваліфіковану відповідь.