Послуги Дизайн-проект - Ремонт без турбот
Ремонт без забот / Послуги / Послуги Дизайн-проект

Послуги Дизайн-проект

Послуги Дизайн-проект - rbt.com.ua

Кожен Замовник має індивідуальне уявлення про комфортну та затишну оселю, про стиль оздоблення приміщень, про розстановку меблів, про освітлення, застосування технічних новинок і сучасних матеріалів. Тому до кожного Замовника ми підходимо індивідуально. Досвідчені і професійні дизайнери, фахівці в галузі дизайну приміщень, підготують для Замовника дизайн-проект його приміщення з урахуванням усіх його побажань. Після затвердження Замовником дизайн-проекту можна приступати до ремонтних робіт. У процесі виконання ремонтних робіт дизайнер здійснює авторський нагляд за роботами, всі етапи виконання робіт приймаються Замовником.

  • Вартість робіт від 500 грн/м²
  • Індивідуальне рішення
  • Розробка 3D візуалізації
  • Підбір матеріалів
  • Декорування та меблювання приміщення
  • Авторський нагляд

СКЛАД ДИЗАЙН-ПРОЕКТУ

Технічна документація:

Технічне завдання; обмірювальні креслення з урахуванням інженерних комунікацій; план демонтажу перегородок і інженерних комунікацій, плани проектованих перегородок, розміщення меблів і сантехнічного обладнання, освітлювальних приладів, розміщення вимикачів і світильників, вмикачів, світильників та електричних розеток, сантехнічного обладнання; схеми теплої підлоги, дверних прорізів, схему кондиціонування і т.д.

3D візуалізація:

Робота з технічним завданням, визначення функціонально-смислового призначення, збір інформації; визначення концепції і стилістики майбутнього інтер’єру чи архітектурної форми; візуалізація інтер’єру, в масштабі 1: 1.

КОМПЛЕКТАЦІЯ ОБ’ЄКТІВ

 Повна комплектація об’єктів меблями, оздоблювальними матеріалами, освітленням, покриттям для підлоги, декором і іншими предметами інтер’єру.

АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД

Контроль за дотриманням всіх технологічних процесів в ході реалізації проекту; виїзд дизайнера на об’єкт не менше одного разу на тиждень; виїзд за підбором оздоблювальних матеріалів, меблів та обладнання; консультація та надання всіх додаткових креслень в ході будівництва об’єкта.

Залишити замовлення

Будь ласка, заповніть форму, наведену нижче,  і один з наших фахівців зв’яжеться з Вами, щоб оцінити Ваші потреби і дати Вам кваліфіковану відповідь.