Ремонт приміщень для бізнесу - Ремонт без турбот
Ремонт без забот / Послуги / Ремонт приміщень для бізнесу

Ремонт приміщень для бізнесу

Ремонт приміщень для бізнесу - rbt.com.ua

Ремонт приміщень для бізнесу – це ремонт офісів, торгових і складських приміщень.
Ремонт офісу, як правило, виконують з метою створити умови для продуктивної і ефективної роботи співробітників. Особливу увагу при цьому приділяють функціональності приміщень, тобто саме для цих приміщень проектуються і монтуються системи опалення, вентиляції та кондиціонування, електропостачання та електроосвітлення, а також виконуються відповідні оздоблювальні роботи. Матеріали для оздобленння підбирають екологічні і не токсичні, призначені для внутрішніх приміщень. Монтуються слабкострумні мережі, системи протипожежної безпеки, сигналізації.
Ремонт торговельних і складських приміщень (магазини, супермаркети, склади) виконується у відповідності з проектом Замовника і його вимогам до функціональності приміщень.

  • ЗАГАЛЬНА ВАРТІСТЬ РЕМОНТУ ВІД 3000 ГРН/М² (сюди включена вартість усіх ремонтних робіт, матеріалів для сантехніки і електрики, чорнових матеріалів обробки, транспортні і інші витрати, пов’язані з ремонтом)
  • Комплексний ремонт
  • Сучасні технології
  • Екологічні матеріали
Залишити замовлення

Будь ласка, заповніть форму, наведену нижче,  і один з наших фахівців зв’яжеться з Вами, щоб оцінити Ваші потреби і дати Вам кваліфіковану відповідь.