ЖК «Старокиївський» – дизайн-проект интер’єру та комплексний ремонт квартири - Ремонт без турбот
Ремонт без забот / ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРІВ І КОМПЛЕКСНИЙ РЕМОНТ В... / ЖК «Старокиївський» – дизайн-проект интер’єру...

ЖК «Старокиївський» – дизайн-проект интер’єру та комплексний ремонт квартири

ЖК «Старокиївський» – дизайн-проект интер’єру та комплексний ремонт квартири - rbt.com.ua

Житловий комплекс бізнес класу «Старокиївський» розташований в одному з найбільш привабливих, розвинених і престижних районів Києва – Шевченківському. Жити тут престижно, а завдяки гарній інфраструктурі і зручно. Наявність поруч Зоопарку і парку Київського політехнічного університету дозволить Вам насолоджуватися красою природи. Монолітно-каркасна технологія будівництва, цегляні стіни, стелі заввишки 3 метри дозволять Вам відчувати себе в цьому комплексі дуже комфортно.

Однак, по справжньому індивідуальною, комфортною і затишною Ваша квартира може стати тільки після того, як над стандартною для всіх плануванням попрацюють дизайнери інтер’єрів нашої компанії. Відремонтована за дизайн-проектом квартира стане такою, звідки не захочеться йти і в яку буде приємно запросити гостей.

Планування 1,2-х, 3-х кімнатних квартир в ЖК «Старокиївський»

В житловому комплексі, що Ви обрали, планування виконані стандартно, їх створили архітектори при виконанні проекту житлового комплексу. Ці планування, звичайно ж, не враховують Ваші індивідуальні вимоги до розміру і розташування приміщень, їх призначення, розміщення меблів та побутових приладів.

Що пропонує Вам наша компанія?

  • Дизайн-проект Вашої квартири, до складу якого входить повний пакет технічної документації та 3D-візуалізації інтер’єрів. ДЕТАЛЬНІШЕ
  • Комплексний ремонт Вашої квартири із застосуванням високоякісних оздоблювальних матеріалів, виконаний майстрами своєї справи. ДЕТАЛЬНІШЕ
  • Авторський нагляд дизайнера проекту з контролем дотримання всіх технологічних процесів в ході ремонтних робіт і виїздом дизайнера на об’єкт не менше одного разу на тиждень.
  • Повну комплектацію Вашої квартири меблями, оздоблювальними матеріалами, освітленням, покриттям для підлоги, декором і іншими предметами інтер’єру. Працюємо безпосередньо з виробниками і імпортерами.

Вартість дизайн-проекту і комплексного ремонту Вашої квартири в ЖК «Старокиївський»?

  • Вартість дизайн-проекту – від 300 грн./м2.
  • Вартість комплексного ремонту в новобудові – від 4 000 грн./м2, включаючи чорнові матеріали, транспортні та інші витрати, пов’язані з ремонтом. ДЕТАЛЬНІШЕ

Ми втілимо в життя Ваші найсміливіші рішення!

ЖК «Старокиївський» – дизайн-проект интер’єру та комплексний ремонт квартири - rbt.com.ua
Залишити замовлення

Будь ласка, заповніть форму, наведену нижче, і один з наших фахівців зв’яжеться з Вами, щоб оцінити Ваші потреби і дати Вам кваліфіковану відповідь.