Ремонт без забот / ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРІВ І КОМПЛЕКСНИЙ РЕМОНТ В... / ЖК «Солом’янська, 20А» – дизайн-проект...
ЖК «Солом’янська, 20А» – дизайн-проект интер’єру та комплексний ремонт квартири
ЖК «Солом’янська, 20А» – дизайн-проект интер’єру та комплексний ремонт квартири - rbt.com.ua

Житловий комплекс преміум-класу «Солом’янська, 20А» – це хороша можливість за порівняно невеликі гроші придбати житло гідного рівня комфорту. Ви можете використовувати типові дизайнерські проекти, але можна замовити авторський дизайн-проект, який дизайнери інтер’єру нашої компанії створять з урахуванням Ваших побажань. Наші фахівці за цим проектом виконають комплексний ремонт Вашої квартири «під ключ» і вона стане особистим приватним простором, де все буде влаштовано по Вашим смакам і уподобанням.

Планування квартир в ЖК «Солом’янська, 20А»

Якщо Ви захочете велику квартиру, можливе об’єднання квартир по 1 і 2 cекції. Наші дизайнери допоможуть Вам адаптувати вже існуючі проекти під Ваші вимоги або запропонують виконати ексклюзивний дизайн-проект Вашої квартири. Комплексний ремонт «під ключ» наші фахівці виконають із застосуванням високоякісних матеріалів і з найкращою якістю.

Що пропонує Вам наша компанія?

  • Адаптацію існуючого дизайн-проекту з урахуванням Ваших вимог або ексклюзивний дизайн-проект Вашої квартири, до складу якого входить повний пакет технічної документації та 3D-візуалізації інтер’єрів. ДЕТАЛЬНІШЕ
  • Комплексний ремонт Вашої квартири із застосуванням високоякісних оздоблювальних матеріалів, виконаний майстрами своєї справи. ДЕТАЛЬНІШЕ
  • Авторський нагляд дизайнера проекту з контролем дотримання всіх технологічних процесів в ході ремонтних робіт і виїздом дизайнера на об’єкт не менше одного разу на тиждень.
  • Повну комплектацію Вашої квартири меблями, оздоблювальними матеріалами, освітленням, покриттям для підлоги, декором і іншими предметами інтер’єру. Працюємо безпосередньо з виробниками і імпортерами.

 Вартість дизайн-проекту і комплексного ремонту Вашої квартири в ЖК «Солом’янська, 20А»?

  • Вартість дизайн-проекту – від 300 грн./м2.
  • Вартість комплексного ремонту в новобудові – від 4 000 грн./м2, включаючи чорнові матеріали, транспортні та інші витрати, пов’язані з ремонтом. ДЕТАЛЬНІШЕ

Ми втілимо в життя Ваші найсміливіші рішення!

ЖК «Солом’янська, 20А» – дизайн-проект интер’єру та комплексний ремонт квартири - rbt.com.ua
Залишити замовлення

Будь ласка, заповніть форму, наведену нижче, і один з наших фахівців зв’яжеться з Вами, щоб оцінити Ваші потреби і дати Вам кваліфіковану відповідь.