Ремонт без забот / ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРІВ І КОМПЛЕКСНИЙ РЕМОНТ В... / ЖК «Престиж Холл» – дизайн-проект интерьера и...
ЖК «Престиж Холл» – дизайн-проект интерьера и комплексный ремонт квартиры
ЖК «Престиж Холл» – дизайн-проект интерьера и комплексный ремонт квартиры - rbt.com.ua

Житловий комплекс преміум-класу «Престиж Хол» – кращий житловий комплекс на Печерську. Продумана внутрішня інфраструктура, високі стелі, підземний паркінг, своя сервісна служба дозволяють власнику квартири відчувати себе дуже комфортно. Але за однієї умови! Був підготовлений авторський ексклюзивний VIP дизайн-проект і по ньому було виконано висококласний комплексний ремонт “під ключ”. Наша компанія саме це Вам і пропонує.

Планування квартир в ЖК «Престиж Хол»

Площа квартир комплексу – від 48,0 до 275,0 м2, від однокімнатних до просторих дворівневих квартир. На останніх поверхах будинків передбачені квартири з терасами. Дизайнери нашої компанії підготують для Вас елітний авторський дизайн-проект, а наші фахівці за цим проектом виконають комплексний ремонт Вашої квартири “під ключ”. Ваша квартира стане Вашим улюбленим місцем, в якому буде комфортно і затишно приємно жити і приємно запрошувати друзів.

Що пропонує Вам наша компанія?

  • Авторський ексклюзивний дизайн-проект Вашої квартири, до складу якого входить повний пакет технічної документації та 3D-візуалізації інтер’єрів. ДЕТАЛЬНІШЕ
  • Комплексний ремонт Вашої квартири із застосуванням високоякісних оздоблювальних матеріалів, виконаний майстрами своєї справи. ДЕТАЛЬНІШЕ
  • Авторський нагляд дизайнера проекту з контролем дотримання всіх технологічних процесів в ході ремонтних робіт і виїздом дизайнера на об’єкт не менше одного разу на тиждень.
  • Повну комплектацію Вашої квартири меблями, оздоблювальними матеріалами, освітленням, покриттям для підлоги, декором і іншими предметами інтер’єру. Працюємо безпосередньо з виробниками і імпортерами.

Вартість дизайн-проекту і комплексного ремонту Вашої квартири в ЖК «Престиж Хол»?

  • Вартість дизайн-проекту – від 300 грн / м2.
  • Вартість комплексного ремонту в новобудові – від 4 000 грн./м2, включаючи чорнові матеріали, транспортні та інші витрати, пов’язані з ремонтом. ДЕТАЛЬНІШЕ

Ми втілимо в життя Ваші найсміливіші рішення!

ЖК «Престиж Холл» – дизайн-проект интерьера и комплексный ремонт квартиры - rbt.com.ua
Залишити замовлення

Будь ласка, заповніть форму, наведену нижче, і один з наших фахівців зв’яжеться з Вами, щоб оцінити Ваші потреби і дати Вам кваліфіковану відповідь.