Ремонт без забот / ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРІВ І КОМПЛЕКСНИЙ РЕМОНТ В... / ЖК «Новопечерские Липки»–дизайн-проект...
ЖК «Новопечерские Липки»–дизайн-проект интер’єру та комплексний ремонт квартири
ЖК «Новопечерские Липки»–дизайн-проект интер’єру та комплексний ремонт квартири - rbt.com.ua

Житловий комплекс преміум-класу «Новопечерські Липки» – це один з кращих житлових комплексів преміум-класу, що розташований в Печерському районі столиці. Більше третини його території – зелені зони і парки. Завдяки унікальній інфраструктурі, що включає торгові, розважальні, спортивні, освітні та соціальні об’єкти, можна комфортно проживати, не покидаючи це «місто в місті». Чудово продумана внутрішня інфраструктура, стелі заввишки 3 м, підземний паркінг, своя сервісна служба дозволяють власнику квартири відчувати себе досить комфортно. Але за однієї умови! Був підготовлений авторський ексклюзивний VIP дизайн-проект і по ньому було виконано висококласний комплексний ремонт “під ключ”. Саме це і пропонує Вам наша компанія.

Якщо Ви купуєте квартиру в ЖК «Новопечерські Липки», то навряд чи захочете використовувати типові дизайнерські проекти. Швидше за все, Вас зацікавить авторський ексклюзивний VIP дизайн, створений дизайнерами інтер’єру нашої компанії виключно для Вас, який враховує всі Ваші побажання. Дизайнери інтер’єрів нашої компанії підготують для Вас елітний авторський дизайн-проект, наші фахівці за цим проектом виконають комплексний ремонт Вашої квартири «під ключ». Ваша квартира стане Вашим улюбленим будинком, в якому буде комфортно і затишно приємно жити і приємно запрошувати друзів.

Планування 1,2-х, 3-х і 4-х кімнатних квартир в ЖК «Новопечерські Липки»

Звичайно ж, стандартні планування комплексу вимагають ретельного і вдумливого аналізу наших фахівців для того, щоб можна було створити оригінальний і унікальний дизайн-проект Вашої квартири, виконаними в стилі, що обрали саме Ви. Вам запропонують цікаві та сміливі ідеї дизайну, варіанти оздоблювальних матеріалів і деталей інтер’єру, а також комплектацію Вашої квартири меблями і предметами інтер’єру кращих світових виробників.

Що пропонує Вам наша компанія?

  • Авторський ексклюзивний дизайн-проект Вашої квартири, до складу якого входить повний пакет технічної документації та 3D-візуалізації інтер’єрів. ДЕТАЛЬНІШЕ
  • Комплексний ремонт Вашої квартири із застосуванням високоякісних оздоблювальних матеріалів, виконаний майстрами своєї справи. ДЕТАЛЬНІШЕ
  • Авторський нагляд дизайнера проекту з контролем дотримання всіх технологічних процесів в ході ремонтних робіт і виїздом дизайнера на об’єкт не менше одного разу на тиждень.
  • Повну комплектацію Вашої квартири меблями, оздоблювальними матеріалами, освітленням, покриттям для підлоги, декором і іншими предметами інтер’єру. Працюємо безпосередньо з виробниками і імпортерами.

Вартість дизайн-проекту і комплексного ремонту Вашої квартири в ЖК «Новопечерські Липки»?

  • Вартість дизайн-проекту – від 300 грн./м2.
  • Вартість комплексного ремонту в новобудові – від 4 000 грн./м2, включаючи чорнові матеріали, транспортні та інші витрати, пов’язані з ремонтом. ДЕТАЛЬНІШЕ

Ми втілимо в життя Ваші найсміливіші рішення!

ЖК «Новопечерские Липки»–дизайн-проект интер’єру та комплексний ремонт квартири - rbt.com.ua
Залишити замовлення

Будь ласка, заповніть форму, наведену нижче, і один з наших фахівців зв’яжеться з Вами, щоб оцінити Ваші потреби і дати Вам кваліфіковану відповідь.