ЖК «Французский квартал» – дизайн-проект интер’єру та комплексний ремонт квартири - Ремонт без турбот
Ремонт без забот / ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРІВ І КОМПЛЕКСНИЙ РЕМОНТ В... / ЖК «Французский квартал» – дизайн-проект...

ЖК «Французский квартал» – дизайн-проект интер’єру та комплексний ремонт квартири

ЖК «Французский квартал» – дизайн-проект интер’єру та комплексний ремонт квартири - rbt.com.ua

Житловий комплекс бізнес класу «Французький квартал» – ще одна перлина елітних житлових комплексів центру Києва. «Бульвар фонтанів» і «Престиж Хол» – його найближчі сусіди. Комплекс відповідає всім вимогам людей з доходами вище середнього. Зручне розташування, престижний район, респектабельні сусіди, зручна інфраструктура – поруч з комплексом велика кількість магазинів і супермаркетів, ТРЦ “Ocean Plaza”, спортивні та фітнес-клуби, кафе і ресторани, салони краси, відділення банків. Гідний вибір!

Однак, Ваша квартира стане по справжньому індивідуальною, комфортною і затишною тільки після того, як над стандартною для всіх плануванням попрацюють дизайнери інтер’єрів нашої компанії. Наші майстри відремонтують квартиру згідно дизайн-проекту і вона стане Вашим улюбленим будинком, в якому буде приємно жити.

Планування 1, 2-х, 3-х і 4-х кімнатних квартир в ЖК «Французький квартал»

При уважному розгляді планувань квартир в ЖК «Французький квартал» видно, що вони виконані стандартно, без родзинки, архітектори при виконанні проекту житлового комплексу не ставили перед собою завдання створити щось унікальне. Наші дизайнери детально вивчили ці планування і можуть запропонувати Вам дуже цікаві ідеї дизайну інтер’єру, оздоблювальних матеріалів і деталей інтер’єру.

Що пропонує Вам наша компанія?

  • Авторський ексклюзивний дизайн-проект Вашої квартири, до складу якого входить повний пакет технічної документації та 3D-візуалізації інтер’єрів. ДЕТАЛЬНІШЕ
  • Комплексний ремонт Вашої квартири із застосуванням високоякісних оздоблювальних матеріалів, виконаний майстрами своєї справи. ДЕТАЛЬНІШЕ
  • Авторський нагляд дизайнера проекту з контролем дотримання всіх технологічних процесів в ході ремонтних робіт і виїздом дизайнера на об’єкт не менше одного разу на тиждень.
  • Повну комплектацію Вашої квартири меблями, оздоблювальними матеріалами, освітленням, покриттям для підлоги, декором і іншими предметами інтер’єру. Працюємо безпосередньо з виробниками і імпортерами.

Вартість дизайн-проекту і комплексного ремонту Вашої квартири в ЖК «Французький квартал»?

  • Вартість дизайн-проекту – від 300 грн./м2.
  • Вартість комплексного ремонту в новобудові – від 4 000 грн./м2, включаючи чорнові матеріали, транспортні та інші витрати, пов’язані з ремонтом. ДЕТАЛЬНІШЕ

Ми втілимо в життя Ваші найсміливіші рішення!

ЖК «Французский квартал» – дизайн-проект интер’єру та комплексний ремонт квартири - rbt.com.ua
Залишити замовлення

Будь ласка, заповніть форму, наведену нижче, і один з наших фахівців зв’яжеться з Вами, щоб оцінити Ваші потреби і дати Вам кваліфіковану відповідь.