Ремонт без забот / ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРІВ І КОМПЛЕКСНИЙ РЕМОНТ В... / ЖК «Аристократ» – дизайн-проект интер’єру та...
ЖК «Аристократ» – дизайн-проект интер’єру та комплексний ремонт квартири
ЖК «Аристократ» – дизайн-проект интер’єру та комплексний ремонт квартири - rbt.com.ua

Житловий комплекс бізнес класу «Аристократ» розташований далеко від галасливих магістралей і одночасно в самому центрі ділового життя столиці. Це елітна новобудова з відмінно продуманою внутрішньої інфраструктурою, стелями висотою 3 м, з підземним дворівневим паркінгом. Інфраструктура Печерського району надає все необхідне для комфорту сучасної людини – найкращі ресторани столиці, фітнес центри і салони краси на будь-який смак, магазини відомих брендів, торгово-розважальні центри, кращі школи Києва. Гідний вибір для людей з доходом вище середнього!

Звичайно, відразу ж після придбання квартири в даному комплексі Вам захочеться зробити її такою, що максимально відповідає Вашим і лише Вашим запитам. Ваша квартира повинна бути по-справжньому індивідуальною, комфортною і затишною і відрізнятися нестандартним плануванням, що виконане з урахуванням тільки Ваших побажань. У квартирах такого класу не обійтися без висококласних фахівців з дизайну і ремонту. Дизайнери інтер’єрів нашої компанії підготують для Вас елітний авторський дизайн – проект, наші фахівці за цим проектом виконають комплексний ремонт Вашої квартири «під ключ». Ваша квартира стане Вашим улюбленим будинком, в якому буде приємно жити і запрошувати друзів.

Планування 1,2-х, 3-х і 4-х кімнатних квартир в ЖК «Аристократ»

Планування і дизайн Вашої квартири мають бути оригінальними і унікальними, виконаними в стилі, що обрали Ви. Наші дизайнери інтер’єру запропонують Вам найцікавіші ідей дизайну інтер’єру, оздоблювальних матеріалів і деталей інтер’єру.

Що пропонує Вам наша компанія?

  • Авторський ексклюзивний дизайн-проект Вашої квартири, до складу якого входить повний пакет технічної документації та 3D-візуалізації інтер’єрів. ДЕТАЛЬНІШЕ
  • Комплексний ремонт Вашої квартири із застосуванням високоякісних оздоблювальних матеріалів, виконаний майстрами своєї справи. ДЕТАЛЬНІШЕ
  • Авторський нагляд дизайнера проекту з контролем дотримання всіх технологічних процесів в ході ремонтних робіт і виїздом дизайнера на об’єкт не менше одного разу на тиждень.
  • Повну комплектацію Вашої квартири меблями, оздоблювальними матеріалами, освітленням, покриттям для підлоги, декором і іншими предметами інтер’єру. Працюємо безпосередньо з виробниками і імпортерами.

Вартість дизайн-проекту і комплексного ремонту Вашої квартири в ЖК «Аристократ»?

  • Вартість дизайн-проекту – від 300 грн./м2.
  • Вартість комплексного ремонту в новобудові – від 4 000 грн./м2, включаючи чорнові матеріали, транспортні та інші витрати, пов’язані з ремонтом. ДЕТАЛЬНІШЕ

Ми втілимо в життя Ваші найсміливіші рішення!

ЖК «Аристократ» – дизайн-проект интер’єру та комплексний ремонт квартири - rbt.com.ua
Залишити замовлення

Будь ласка, заповніть форму, наведену нижче, і один з наших фахівців зв’яжеться з Вами, щоб оцінити Ваші потреби і дати Вам кваліфіковану відповідь.